| bunny_6472 a întrebat:

La metin cum invar unele magii. am saman. si de unde pot sa iau masca emotiei, parca
dau funda!

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Pai e simplu, faci lv5 si mergi la unul din invatatori. Poti sa alegi ZMEU si o sa fii bufferita buna dar o sa cresti slab si nu o sa fii buna la duel dar o sa se gasesasca mereu cineva amabil sa te creasca daca ii dai buff. Si mai e si VINDECARE, daca alegi vindecarea nu o sa fii bufferita buna si o sa fii mai mult pe cont propriu dar la lv mare 70 + o sa fii buna la duel. Cat despre masca emotiei... o cumperi cu Euro, dai pe moneda aia care se roteste langa PV, PM si cauti pe butoanele alea. Am impresia ca e la Itime Speciale, dar nu stiu sigur. daca mai vrei sfaturi trimite-mi mesaje pe TPU sau la id delahoiajk8j. App daca iti zice cineva ca e GM si iti cere id si parola de la cont sa nu i le dai ca te minte, UN GM NU ITI CERE DATELE DE LOGARE NICIODATA. Sper ca te-am ajutat, daca e asa da-mi FUNDA big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masca emotiei o poti cumpara doar de pe NET adica trebuie sa bagi euro pe contul tau si... sa ti-o cumperi cu Euro