| Myr3ll1994 a întrebat:

La metin2 gx unde pica sau unde gasesc armura de otel negru?

2 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Nu man vezi ca mai usor arunca aia la depozit sau gasesti in shopuri ieftine adica la magazine ca nu poate bate mt de 90 pentru ca n-are cal nu poate face dt ca n-are cal nu poate bate v4 ca e greu de batut bafta

| danutyqwe a răspuns:

happy pai armurile negre in general pica in aceleasi locuri pe orice mt2 happy. Mergi in padurea rosie, la sfarsitul ei la uratii aia mari verzi. Mergi in v4, sau in dt la ripper happy. multa bafta tongue