| geamuriXP a întrebat:

La metin2 is crud cum pot sa devin prietenos? funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| oOSaritaOo a răspuns:

Du-te sa creşti liniştit şi nici nu ştii cum iţi scade gradu', aşa e cel mai ieftin... dar daca ai bani ia-ţi boabe zen (scad 500 la grad)

6 răspunsuri:
| KONSTANTIN a răspuns:

Omoara animalele din map 1 sau mai usor boabe zenhee hee sau mantie toate astea le gasesti in shopwinking

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Simplu, omori animale, sau cu boabe zen te faci neutru, mai este si o mantie care se pescuieste, aia iti ascunde gradul

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Simplu, omori animale, sau cu boabe zen te faci neutru, mai este si o mantie care se pescuieste; aia iti ascunde gradul

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Simplu; omori animale, sau cu boabe zen te faci grad 0, mai este si o mantie care se pescuieste; aia iti ascunde gradul

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Simplu; omori animale, sau cu boabe zen te faci grad 0, mai este si o mantie care se iti ascunde gradul; aia iti ascunde gradul

| madalintzu a răspuns:

Da du-te in map 2 omoara monstri cumpara boaba zen si iti scada pls o funda