| julieta12 a întrebat:

Cum poti sa devin un vampir? dau funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| AnKa76 a răspuns:

NU te supara dar..vampirii nu exista.chiar daca sunt legende nimeni nu a vazut unul.Mai gandeste-te ce vreibig grin

5 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

Nu ai cum sa devii un vampir...laughing

| CosminC86 a răspuns:

Daca vrei te musc eu de gat si devii o "vampirita" grozava laughing

| ayosmdk a răspuns:

Mda... Urasc intrebarile astea ( stupide)
Chiar nu aveti altceva? Mai original, vreau sa zic!

| AnYyCrZ a răspuns:

Sa te duci in lume legendelorwinkingSi da poti deveni un vampir, daca iti imaginezi si joci un rolwinkinghee hee

| hurricaneX a răspuns:

Stai si asteapta ziua de maine, poate-ti cresc dinti ascutiti in timp ce iti faci o poza zambind ca sa pui o poza pe facebookbatting eyelashes.
Glumesc, nu exista vampiri draguto.
cred ca te-ai uitat prea mult la Twilight, The Vampire diaries.