| Altamira a întrebat:

La metin2RO am baga modPL iar cand intru cu el, ma tine in metin5-10 secunde dupa care ma scoate dandu-mi eroarea " Versiunea gresita a fisierului python27.dll. Te rugam sa faci update la client prin intermediul patch-ului." Net framework il am instalat, am dat update la client prin iconita cu puii, am reinstalat jocul de 5 ori + windowsul de 2 ori, am instalat un alt python27.dll si tot degeaba... daca ma poate cineva sa ma ajute ii voi fi recunoscator! Vreau sa folosesc fishbot, puteti sa-mi dati alt fishbot pe care il folositi/stiti. FUNDA! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| IFlorin97 a răspuns:

Nu trebuie sa faci update la client, asta si vor cei de la gameforge, fac cat mai des update sa nu mai mearge hackurile. daca stii vreun prieten care ii merge ia clientu de la el.