| ILoveMoon a întrebat:

Deci am o problema la Call Of Duty 4 Modern WarFare 2, deci l-am luat de net si l-am instalat si cand vreau sa intru in joc imi zice ceva de genu ---- Initializing Renderer ----
----- Client Initialization Complete -----
Attempting 44 kHz 16 bit [Windows default] sound
ERROR: Couldn't initialize digital driver: DirectSoundCreate() failed in get_system_speaker_configuration()

Error during initialization:
Miles sound system initialization failed.
Make sure you have your sound card's latest drivers and DirectX installed.

si am instalat directx si degeaba deci ce sa fac? si daca vreau sa intru in celalalt adica in singularplayer intra jocul si imi iese dupa! Funda

Răspuns Câştigător
| Heys a răspuns:

MW2 e call of duty 6 nu 4 si nu ai luat ce trebuie incearca sa il iei de pe alt site sau nu ai calculatorul destul de performant pentru acest joc.

1 răspuns:
| pufarina79 a răspuns:

Deci: daca vrei sa joci mw2 (apropo ala e cod6) doar online iti pot da urmatorul link: http://alteriw.net/ unde dai click pe
Standalone (6.76 GB) sub butonul download din dreapta. apoi ca sa joci deschizi mereu iw4launcher sau te uiti la instructiuni. BAFTA!