| erkal2011 a întrebat:

La mortal kombat cand faci fatalitatea dar fara sa dai la practice si sa dai on fatality u.u.d.d+lp nu o pot face fiindc acand apas sus adica u sare in sus si nu mai pot face fatalitatea la final cine stie?

2 răspunsuri:
| HεεЌεЯε a răspuns:

Pai da... trebuie sa ai o tastatura cu mai multe butoane. am avut si eu acum 2 luni dar am spart-o de nervi si avea sus butaone speciale pentru modrtal kombat..am primit-o cadou dar nu neaparat pentru mortal combat. avea u.u impreuna si d.d+lp le avea separat si apaseai prim dara pe uu si dupa aia palalealte ..iti sugerezi sa blochezi saritura ca sa poti face fatalitatea..la ce moratal mai exact? 4 sau 5 sau 9 ca stiu sa-ti zic mai exact

| erkal2011 explică:

La mortal kombat 4