| anonim_4396 a întrebat:

La mt2 hammer, acolo unde imi scriu contul, putin mai la dreapta am dat clik pe unde scrie auto-login sau ceva de genul... si cand deschid metinu imi intra singur in cont si imi intra primul caracter de pe cont. De ce? Cuma sa fac sa nu mai fie asa?

5 răspunsuri:
| Primo a răspuns:

Stiu cum e nu ai ce sa mai faci reinstaleaza metinul...

| Anon352 a răspuns:

Auto -Login pe hammer inseamna sa te bage singur in joc si atunci logic k te baga in primul caracter. Trebe sa dai iar pe auto-login si gata

| fanmetin23 a răspuns:

Il reinstalai... tot nu merge

| fanmetin23 a răspuns:

L-am reinstalat de 5 ori, am dat 'X' peste tot pe acolo si tot nu mergecrying

| tonysefu2000 a răspuns:

Raspunsuri proaste! nu este nevoiereinstalat dai X la mt si intri din nou in el si gata.