| CristianMD a întrebat:

La multi ani TPU
Am o problema cu Jocul Call of duty 6 : Modern Warfare 2
Cand incerc sa dau unlock la emergency airdrop se blocheaza ( nu pot sa misc mouse) dar nici chiar daca apas esc nu iese de-acolo arata doar meniul la care am ales yes sau no... pur si simplu nu merge, iar daca dau alt+f4 si intru iarasi nu se pune emergency sad ce e de facut? pls ajutati-ma FUNDA MARE MARE

Răspuns Câştigător
| lucianxp12 a răspuns:

Nu sunt prea experimentat, dar cred ca ar trebui sa ba bagi un update ca de obicei alea rezolva multe chestii.