| McDriver a întrebat:

La Multi Ani! Va rog daca aveti si puteti sa imi dati un cont de metin2 ro de lvl 30 gol pe Taurus sau ori care alt server imi trebuie urgent.....adresa mea de skype bogdan.calyn si id de mess:bogdan_calin2009@yahoo.ca

Dau funda.big grin....si scuze pentru categorie.

2 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

La multi ani!
Incearca sa te lasi de acest joc.
Acu poate nu o sa iei in seama sfatul zicand ca ce poate sa iti faca un joc.
Peste 2-5 ani o sa vezi ca am avut dreptate,doar ai pierdut timpul,in loc sa citesti aura sabiei si eu mai stiu ce, citeste o carte in realitate, ai un caracter care esti chiar tu, nu te ingriji de alt carcater, de pe metin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zimi si mie peste 10 ani cum o sa te vezi tu ca om.
Tot jucand jocuri aiurea pe net, eu zic sa gasesti ceva cu folos sa nu iti irosesti viata ca "alti" asa am facut si eu jucam toate jocuriile pe net si nu am rezolvat nimic, timpul s dus si nu am ramas cu nimic.