| Anonimus247nmn13 a întrebat:

LA naiba cum se intampla ca cati utilizatori sunteti nu puteti sa-mi raspundeti la o intrebare despre jocul gta san andreas? am pus-o de 4 ori! cand esti la misiunea black project dc nu-l vede cj pe truth si vb la telefon? CE trebuie sa fac >oare?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Uita-te pe youtube, vei gasi acolo raspuns la jocul tau!
Degeaba suntem multi daca nu jucam acel joc...

| Anonimus247nmn13 explică (pentru lpavel):

Pe youtube imi arata misunea facuta dar la mine nu-mi da misiunea! ci inloc sa se duca undeva cu unu sta si vb la tel si nu-mi da nici o misiune!

| Adnosius a răspuns:

Uite un raspuns.Joaca multi-player, nu joaca nimeni single sa iti raspunda la intrebare