| Catalin_Calin_1993 a întrebat:

La Need for Speed most wanted 2012 am lag m-am uitat imi merge jocul la cerinte si imi merge la mediu si chiar mai bine dar am lag m-am uitat pe net dar nu am vazut o solutie va rog sa ma ajutati!

3 răspunsuri:
| KrNs3 a răspuns:

Daca este piratat probabil este prost optimizat. incearca sa iei altul, sau vezi daca ai ceva programe deschise care fac lag.

| Damy7856 a răspuns:

Ok, deci fi atent:
1. Descarca asta:http://www.mediafire.com/download/xl7c5mz5rsl9b67/config.NFS11Save
2. Du-te in Documents si cauta "Criterion Games"
3. Intri in el, apoi intri in Need For Speed (TM) Most Wanted.
4.Acolo pui fisierul "config", adica il inlocuiesti cu unul care te scapa de lag.
5. Testeaza daca merge, dar daca nu a mers imi dai mesaj.

| Catalin_Calin_1993 explică (pentru Damy7856):

Nu merge nu e nici o schimbare merge tot cu lag am dat tot la low degeaba