| Dragos636 a întrebat:

La Pc Garage am facut o comanda fara operator. Asta ce inseamna? Trebuie sa merg eu sa o ridic sau ce?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Comanda fara operator consta in faptul ca toate produsele din comanda ta au fost in stock magazin si nu a fost necesar de o persoana (a.k.a operator) care sa comande din sistem la furnizor produsele dorite de tine. Trebuie sa te duci sa o ridici personal doar daca ai ales asta, daca ai ales livrare la domiciliu, o sa primesti comanda acasa.