| Andree67 a întrebat:

La Sims3 nu stiu cum sa-mi fac cont online, ca la un moment dat apare a scriu "the serial number", eu am incercat sa scriu cosul care apare la fiecare cutie, acela cu ****-****-****-****-****, dar acela zice ca nu merge, exista vreun alt "serial number"? daca da, spuneti-mi unde-l pot gasi (in cutia jocului? pe CD? In cartea de instructiuni?) ca eu am cautat si nu-l gasesc.

1 răspuns:
| beautiful123 a răspuns:

Draga mea, poate ai gresit codul, mai incearca... daca nu si nu atunci cauta pe net si sc asa: sims 3 serial number. Bafta!