| anonim_4396 a întrebat:

La Skype era un videoclip cu unu care a deschis paintul si era un snick man sau asa ceva si se lupta cu ala isi desena un scut ba un arca si alalatu frara radiera si stergea scutul. Stiti cumva ce folosea ala ca sa fie snick menu ala?

Răspuns Câştigător
| GEOgeorge456 a răspuns:

E ca un fel de joc nu e real cauta pe youtube animator vs animation si vezi dacai bine

1 răspuns:
| GEOgeorge456 a răspuns:

E ca un fel de joc nu e real cauta animator vs animation si vezi pe acola funda?