| ucvfcsb a întrebat:

Laptop Acer Aspire E1-571G-32324G50Mnks cu procesor Intel® CoreTM i3-2328M 2.20GHz, 4GB ram, 500GB, nVidia GeForce GT 620M 1GB, pot juca jocuri gen Fifa 13, Nfs 2012, Gta 4, Prototype?(daca mai stiti alte jocuri nu ezitati va rog)

8 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Le ruleaza lejer si foarte bine happy

| Neymar96 a răspuns:

Acelasi laptop il am si eu si merg foarte bine pes 2013 si gta 4

| ucvfcsb explică (pentru Neymar96):

In perioada urmatoare e foarte posibil sa imi cumpar un laptop si ma gandeam la asta, deci tu esti multumit de el?
(sunt pasionat de jocurile de mai sus si chiar vreau sa le joc deci spui ca nu sunt probleme, nu?)

| Neymar96 a răspuns (pentru ucvfcsb):

Nu,nu e nicio problema eu chiar l-am cumparat recent tot pentru jocuri si merge si gta 4 si pes 2013 perfect

| ucvfcsb explică (pentru Neymar96):

Cat ai dat tu pe el?

| Neymar96 a răspuns (pentru ucvfcsb):

22 mil

| ucvfcsb explică (pentru Neymar96):

Ce sistem de operare ai pe el? ( pe internet am vazut ceva de linux, nu merge pus un xp sau 7?)

| Neymar96 a răspuns (pentru ucvfcsb):

Eu am windows 7 urmeaza sa bag 8