| FlaviaGabriela a întrebat:

Laptopul meu afiseaza extrem de greu sau deloc imagini si videoclipurile se incarca super greu.Nu am virusi fiindca de mai multe ori a incercat tata sa-mi instaleze un antivirus si zicea ca nu sunt virusi.Am windows 7 si folosesc google chrome. Ce credeti ca are? DAU FUNDA SI VOT.

Răspuns Câştigător
| mojo_9732 a răspuns:

Salut.Sa sti ca se poate ca ''antivirusul'' tau sa fie chiar un virus.El iti poate da noi virusi si nu spune daca ai virusi. Incearca sa reinstalezi anti-virusul.Dar se poate sa ai un net foarte incet.

1 răspuns:
| daniiel2 a răspuns:

Pai te referi la videoclipurile de pe net sau din pc daca e de pe net insea ca ai netu slab sau din pc cred ca e de la So sau rami si procesor care nu merg prea bine pe win 7