| youangeldevil a întrebat:

M-a rugat kineva sa aflu cat costa gta romania 2 si nu ii gasesc pe net:d daca stie careva cat costa plizz ziceti, dau funda + vot:d.

Răspuns Câştigător
| IonuT_1651 a răspuns:

Eu am cautat pe siteuri diferite l-am gasit pe vreo 4 site-uri nu mai le stiu exact.Dar pe toate costa 15-16 euro. Funda?

2 răspunsuri:
| Terminatoru a răspuns:

Depinde de pe ce site il descarci. poti sa il descarci si gratis.

| Terminatoru a răspuns:

Depinde de pe ce site il descarci. il poti descarca si gratis. ai aici un link de unde il poti descarca http://thepiratebay.org/search/gta%20romania%202/0/99/0