| Iulian1998000 a întrebat:

M-am apucat de curand sa joc Metin2 Hammer PvP si am facut un sura dar nu am iteme foarte bune. Cine e bun tare la metin si sa-mi zica ce bonusuri sa pun pe iteme pentru el(doresc sa spuneti pentru fiecare item in parte ex: Bratara-Life Energy

-Strategie

si la 6/7

Cine Ma ajuta ii dau funda Plzz repede MAi Zic o data Metin 2Hammer serverul PvP

2 răspunsuri:
| JohnnyWylde a răspuns:

Metin2Hammer e un server cu modati, adica indiferent ce bonusuri pui tu pe item-ele tale, poate veni unul fara nimic pe el sa te bata din pumni. Sfatul meu e sa cauti alt server fara modati. Sunt sute.

| Iulian1998000 explică (pentru JohnnyWylde):

Ma n-are importanta mie imi place da am vazut multi fara status sau mod si dau mult! big grin