| anonim_4396 a întrebat:

M-am plicitsit de toate jocurile pe care le-am jucat pana acum pe PC online. Am jucat metin, cs (si as mai juca pe zm daca nu as fi luat ban pe nedrept) si o multime de jocuri MMORPG.
As vrea sa imi ziceti niste jocuri online de care sa nu te plictisesti asa usor, ceva super tare.
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| AncaAP a răspuns:

Mie mi se pare metinul ok. Incearca private sau de ce nu sa iti faci tu un metin al tau. de ala free. chiar daca nu o sa ai multi jucatori, iti pui mintea la contributie si cu imaginatia faci multe. Eu asa am facut un server pentru mine si pentru prietenii mei de 1 saptamana. Am jucat foarte fainsmug