| 1DobreMihai1 a întrebat:

M-am reapucat de metin2 si am o intrebare pentru cei care joaca Energy Mt2 si anume voua va merge instalarea la versiunea noua?

4 răspunsuri:
| mircea_8413 a răspuns:

Buna imi dai si mie siteul la energy am auzit ca s-a schimbat si numele si siteul pliz

| 1DobreMihai1 explică (pentru mircea_8413):

Da pai faza e ca numai joc ca numais tiu siteul

| mircea_8413 a răspuns (pentru 1DobreMihai1):

Eu vroiam sa ma apuc da nu gasesc siteul ca lea venit lor sa schimbe numelestraight facemacar daca dadeau anunt cu siteul nou...

| 1DobreMihai1 explică (pentru mircea_8413):

Auci cred ca asta e acum cateva secunde l-am vazut si ti -l dau si tie succes;) http://energymetin2.com/