| anonim1 a întrebat:

Ma ajuta careva cum sa imi gasesc driverele pentru calculatorul meu? macar placa de retea sa il pot conecta la internet, placa de retea este integrata in placa de baza, va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai date despre calculator nu dai? si despre ce sistem ai instalat? Din ce scrii aici nu poate sa te ajute nimeni fara detalii despre pc.

| rogi28 a răspuns:

Downloadeaza de pe net programa
DRIVER GENIUS PRO o gasesti destul de usor
aceasta program scaneaza calc si iti afiseaza ce drivere trebuie instalate, dupa care daca esti de acord ea incepe sa le downloadeze automat si pe urma le instaleaza. dac nu ai internet gaseste un modem ca sa poata aceassta programa sa caute drivele.

| gozy a răspuns:

Uita-te pe placa de baza si vezi cum se numeste. daca nu scrie pe ia instaleaza speccy si iti spune apoi cauta pe net daca nu poti sa iti cumperi tu o placa de retea costa cam 15 ron