| mircea_8413 a întrebat:

Ma chiar nimeni de pe tot TPU nu e in stare sa imi zica si mie niste jocuri frumoase nu shootere
fara seriile vice city sau nfs
pentru configuratia
INTEL(R)Pentium(R) M

Modelul placii video este Intel(R) 82852/55 Graphics Controller

Video Card

Processor 1. 60ghz

...nimeni?

3 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Incearca seria sims sau daca esti pasionat de strategie seria hearts of iron sau mai incearca assasins creed ( 1, 2. )

| Dragonfall a răspuns:

Salut uita-te pe http://www.gametrailers.com/ trebuie sa fie ceva care sa te atraga si iti mearga, dar daca vrei niste nume cauta Abyss Odyssey, Gauntlet ( varianta 2014 ), Middle Earth Shadow of Mordor, orice joc din seria Trials,.

| mircea_8413 explică:

GTA pardon