| mircea_8413 a întrebat:

mi s-a stricat calculatorul si pana il repara am unul mai vechi.ce jocuri frumoase de preferat shooter/masini/bataie sa zic..gen total overdose dar slabe la cerinte stiti/?

pc meu;:

INTEL(R)Pentium(R) M

Modelul placii video este Intel(R) 82852/55 Graphics Controller
Video Card

Processor 1. 60ghz

1gb RAM

e foarte slab.

nu vreau sa vad jocurile urmatoare:

Counter Strike

Total Overdose

Overspeed

GUN

de preferat jocuri offline care nu necesita internet.

Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| DayAfterDay a răspuns:

Stalker Call of Pripyat :Cel mai bun joc pe care ti l-ai putea permite pe un pc vechi..crede-ma

4 răspunsuri:
| LukWhuzTalkin a răspuns:

Max payne 1 si 2
F.E.A.R.
freedom fighters
beyond good and evil
call of cthulhu
cold fear
Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory
manhunt
far cry 1
reservoir dogs
death to rights

| Andi86 a răspuns:

Gta San Andreas, Fifa 2007, Call of Duty I, Medal of Honor: Allied Assault.

| mircea_8413 explică:

Voi puneti jocuri la nimereala vad. San andreas nu merge in nici 1 caz happy
iar FEAR nici pomeneala resevoir ala nici macar happy

| mircea_8413 explică:

Meriti funda e blana jocu :* thx