| Dragutanu_Luk_1976 a întrebat:

Ma intrebam cum sa faci Spay Control cu AWP pe CSGO?
Cum poti s ajungi Global Elite in scurt timp de la rank-ul Drop?
Oare exista jucatori care sunt Silver si joaca ca niste Global Elite?

1 răspuns:
| misu2315 a răspuns:

Spray Control cu AWP nu am auzit pentru ca Spray Control inseamna sa iti pozitionezi gloantele sa ajunga intr-un punct cat mai mic. Iar AWP-ul tragand cate un glont pe secund nu prea conteaza.
Daca vrei sa ajung global elite trebuie in primul rand sa fi bun. Daca vrei iti poti face o echipa de cate 5 si e mult mai usor pentru ca puteti comunica.
Exista oameni care sunt cu un cont in global elite si cu altul mai nou in silver ( de obicei daca joci bine iesi repede din silver )