| VladuCristianCo a întrebat:

CsGo am rank silver elite scrie undeva puncte sau cate meciuri trebuie sa castig pentru a face rank up?

Răspuns Câştigător
| eduardooo a răspuns:

Ooho sallut, daca esti silver elite inseamna ca esti chiar la inceput, rank up sistemul se ia dupa skillul tau individual + sa ai cateva meciuri consecutive castigate, daca nu castigi incearca sa fii macar pe locul 1 la sfarsitul meciului sa faci si tu ceva kill-uri.
Iar pentru a putea debloca owerwatch-ul trebuie sa ai rank de la gold nova 2 in sus. Nu scrie nimic legat de ce trebuie sa faci ca sa cresti in rank pur si simplu incearca sa joci bine si sa nu fii toxic, Nu te gandii ca peste noapte ajungi direct Global Elite, trebuie sa bagi multe ore in cs, cam atat am de zis! daca mai ai nevoie de ceva intreaba-ma happy GG

| VladuCristianCo explică (pentru eduardooo):

Multumesc. Sunt mereu pe locul 3 maxim nu am fost 4-5 aproape deloc.

| eduardooo a răspuns (pentru VladuCristianCo):

Oricum nu ai de ce sa te ingrijorezi +ca esti la incepu, cu cat te joci mai mult cu atat mai bine. imi amintesc si eu cand eram la inceput cel mai stresant lucru era ca dupa 2-3 competitive parca primea-i un colldown de 24 ore. ce vreumuri hehe! Oricum bafta la joc!