| neergaby a întrebat:

Ma joc call of duty mw3 de cateva zile, am ajuns cu cariera pe la 22.2% eram pe la mijlocul misiuni si dintr-o data imi apare pe ecran o eroare in joc "reliable command buffer overflow" ce pot face ca sa ma mai joc in continuare? vreau sa il termin ca imi place foarte mult :X

Răspuns Câştigător
| V3SCAN a răspuns:

Eroarea iti apare cand esti pe strada nu? daca iti apare cand esti pe strada aia trebuie sa intri cu ai tai in cladire si sa iesi odata cu ei... FUNDA?big grin

1 răspuns:
| geo675 a răspuns:

Depinde,jocul e cumparat cu licenta si alte cele de la magazin sau descarcat de pe net?