| FaNtAsY266 a întrebat:

Ma joc fifa pe telefon de ceva timp. Si vreau bani sa imi fac echipa lui Real Madrid si nu am bani sa imi cumpar jucatori de la (ronaldo, bale, etc). Si vreau un hack pt. Fifa 15 ultimate team pentru android. Si vreau uuun hack ce nu trebuie sa am telefonul rootat. Va rog sa imi da-ti un hack care sigur va merge si nu va trebui sa dau bani va sa mearga.

1 răspuns:
| userul7200 a răspuns:

Da de ce nu joci pana ce strangi bani destui si cumperi din transfer market? Daca jucatori astia mai speciali s-ar putea lua numa cu bani reali as zice si eu cai putin exagerat, da poti sa iei si cu Ingame currency pe gratis. daca ati fi putut lua NUMA cu bani reali v-ati fi plans din cauza asta, da vi so dat ce ati cerut si tot nu-i de ajuns laughing