| Adrianadiafg a întrebat:

Ma joc FS 2019 pe harta Gamsberg si am descarcat ultima versiune de harta dar cand intru in joc nu apar schimbarile (faptul ca s-au adaugat mai multe puncte de vanzare), am creat si o salvare noua dar la fel. Stie cineva de ce?

1 răspuns:
| Geo30033 a răspuns:

Salut, incearca sa stergi versiunea trecuta de harta ca probabil se ciocnesc. Daca i ai facut update din joc incearca sa reinstalezi modul. Daca nici asa inseamna ca are un conflict cu alt mod.