| cautjocuri88787 a întrebat:

Ma joc resident evil 4 ala vechi si imi cere cand arunca aia o piatra pe mine sa apas 1 si 3 sau 5 si 6 dar care sunt butoanele alea? Ca eu nu joc de pe controler, joc de pe mouse si tastaura.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pai apasa Tastele cu cifrele 1, 3, 5,6 care sunt sub sirul de taste F1, F2 etc. Nu de la tastatura numerica!
Apoi mai poti verifica la setari comenzi ce tasta este setata pentru : Jump, Quik Turn sau ce mai ai ai tu acolo si atunci vei stii ce tasta sa apesi!

| cautjocuri88787 explică (pentru lpavel):

Am apasat dar nu merge tie ce iti apare la resident evil 4?

| lpavel a răspuns (pentru cautjocuri88787):

Eu joc varianta noua care a iesit acum... dar povestea e aceeasi, deci fa cum am zis! daca nu merg tastele alea vezi ce taste sunt setate pentru comenzile: Quick Turn sau Jump si altele de gunul apoi le folosesti sau schimbi comenzile in ce comenzi de taste vrei tu!