| hkkshddd a întrebat:

Ma joc tf2 de ceva vreme, am si cont premium fiindca am cumparat ceva din magazinul jocului. Am auzit ca poti face bani din tf2, dota 2 si cs go. (bani pe steam) de cateva luni de joaca nu primesc obiecte comercializabile, doar din alea necom. si care se pot da la schimb. Din ce am inteles eu doar unele le pot vinde, obiecte strangers, uniques, etc. nu mai stiu cum se numeau. Cei care stiu. cum pot face rost de obiecte (items) comercializabile?

Vreau sa fac bani ca sa imi cumpar si cs go, nu vreau cu cardul ca momentan nu am bani.

1 răspuns:
| RufflePuff a răspuns:

Mai joci sau vrei sa te lasi? pentru ca daca ai multe, poti vinde contul cu totul si faci altul pe care-ti iei cs:go