| bogdaniacob a întrebat:

Ma joc un joc pe facebook numit Liga Ultras. Si doresc sa aflu cum pot sa devin managerul unei echipe pe acest joc.
Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| mcorvin a răspuns:

Sau poti sa te muti la o echipa fara manager si sa trimiti un mail, cerand sa preiei echipa respectiva. de asemenea poti sa incerci si jocul asta http://www.goaltycoon.com/bestfootballgame/mcorvin Esti direct manager, e gratuit, si castigi bani reali

| bogdaniacob explică (pentru mcorvin):

Multumesc Mult.

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

La finalul fiecarui campionat daca antrenorul echipei respective nu isi realizeaza target-ul, atunci suporterii vor alege un nou antrenor. Daca te pricepi in a manageria o echipa candideaza!

| ChangeName a răspuns:

Raul Rusescu e cel mai tare :X

| Grigore_Constantinescu_1953 a răspuns:

Nu pot sa intru in joc Ce trebui safac

| Constantin_Tudorache_1982 a răspuns:

Vreau sa devin managerul unei echipe sau sa o preiau.