| MateiuSergiu a întrebat:

Ma jucam cs pe laptop lui varumeu si am apasad din greseala pe o tasta FN(?) si pe space si am dat restart la laptop si cand am intrat in cs se vedea pe tot ecranul cs (in mod normal asa ar trebui ) dar el spune ca nu poate juca asa si sa il fac inapoi cum a fost, precizez ca inainte era mai strans asa din margini dau funda la cine imi spune cum o rezolv

1 răspuns:
| bogdan324 a răspuns:

Du-te la settings, dai la video si selectezi in loc de fullscreen pe windowed