| Edward121 a întrebat:

Ma jucam metin2, si tastatura era in calculator (mufa) si mergea, dar peste un minut numai in merge tastatura nu era mufa deoarece mergea sa scriu orice cu orice tasta (de exemplu:AWSD...) dar cand intru in metin2 numai merge nici o tasta! Vreun raspuns sau vreun sfat?

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Incearca sa scoti si dupa sa impingi mufa tastaturii. Daca n-a mers inseamna ca ii s-a rupt (indoit) si trebuie inlocuita tastatura.