| anonim_4396 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva? atunci cand iau ban pe un sv de exemplu am wall si imi da ban
adminu imi spune pozele pe mess
2 minute
eu de unde iau pozele? k nu stiu, va rog spuneti-mi big grin

3 răspunsuri:
| NDC12 a răspuns:

Sigur nu din categoria sport.

| KyPy a răspuns:

In cstrike, si o sa aiba numele hartii pe care jucai ..de ex fy_snow 0000 sau cate poze sunt!

| RobertHahaha a răspuns:

Salut! Cand un admin iti face poze iti lasa id lui de mess pentru ai dat tu pozele care ti le-a facut. Pozele le gasesti in folderul unde e instalat cs-ul in cstrike! Dar daca chiar jucai cu wall nu te obosi sa i le mai dai pe mess!