| Bellona a întrebat:

Ma poate ajuta cineva, va rog?
Nu stiu cum se poate adauga muzica la un video pe programul picasa.Va rog sa imi spuneti daca stiti.Chiar acum am finalizat un video, doar ca nu are sonor.Multumesc :* Scuze daca nu se incadreaza in aceasta categorie.

Răspuns Câştigător
| swampy a răspuns:

Nu cunosc programu dar iti recomand programu windows moviemaker e foarte simpu de folosit.

1 răspuns:
| swampy a răspuns:

Si il are windowsu direct nu trebuie sa mai descarci nimic. daca nu til gaseste la start cautal prin programu file.