| paezi a întrebat:

Salut trebuie sa merg la spovedit astazi la biserica pacea din botosani dar nu stiu cum e programul spuneti-mi va rog MUltumescde ajutora funda scuze categorie

5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Era mai bine să nu păcătuiești, ca să nu ai de ce să mergi „ la spovedit ".

| paezi explică (pentru MMihai):

Nu merg pentru ca am pacatuit sau ceva merg pentru ca trebuie sa ma impartasesc

Răspuns utilizator avertizat
| Fatamuntilor a răspuns:

Cred ca orice biserica are program de spovedanie in zilele in care se tine slujbe. Duminica.Dar cel mai bine e sa intrebi un preot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu preotul bisericii care, de obicei, este la biserica in fiecare zi, si iti spune el cand sa vii