| Manu113 a întrebat:

Ma puteti ajuta intr-un fel? Poate aveti voi solutia pentru asta. Deci mi-am scapat telefonul pe jos. Toate bune si frumoase, are o singura crapatura, ecranul mergea si dupa cateva minute de cand l-am scapat nu mai mergea jumatate din ecran. Aveti idee de ce? Reparatia ar costa 300 de lei pentru ca am fost la service sa intreb.

2 răspunsuri:
| alessyo21 a răspuns:

Pentru ca ecranul contine mercur si sa imprastiat mai greu. nu ai cum sa il rezolvi trebuie schimbat display-ul

| FastAndRelaxed a răspuns:

E posibil ca atunci cand l-ai folosit sa fi largit sau adancit acea crapatura si de asta nu a mai mers.