| AndresDarie2000 a întrebat:

Mă puteți ajuta vă rog frumos? Dau fundiță! happy
Ce jocuri compatibile sunt pentru un laptop Lenovo G550?
Oare îmi merge PES 2017 sau de la PES 2011 în jos?
Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Ma3YaN1998 a răspuns:

Salut!
Iti recomand sa accesezi acest site: http://www.game-debate.com/
, sa selectezi din meniul site-ului, 'Can I Run It' si sa dai click stanga pe 'Download Our GD hardware scanner' - pentru a descarca program-ul care te va ajuta cu privire la intrebarea ta.
Programul se instaleaza foarte usor. Tot ce face acest program este sa-ti scaneze laptop-ul in aflarea specificatiilor tehnice.
Dupa aceasta scanare se poate face usor acces-ul la 'Game Report' de unde selectezi joc-ul. (Dupa selectarea jocului iti va arata compatibilitatea laptop-ului cu jocul ales).

Mult succes!

1 răspuns: