| Inuk_Ylknur_1999 a întrebat:

Ma risc daca imi iau aceasta placa video la mana a 2-a in descriere spune ca e noua : http://www.okazii.ro/......6556157... Vreau sa mi-o cumpar pentru a rula mai bine GTA V atunci cand va aparea pe Pc!

Răspuns Câştigător
| Seby271995 a răspuns:

Nu te rişti sunt printre cele mai bune plăci video Şi îţi va merge sigur geforce e cea mai buna firma de placi video nu ma crezi cauta pe net sunt cele mai recomandate si asta e si puternica eu o recomand!

| Inuk_Ylknur_1999 explică (pentru Seby271995):

Da dar stiu ca e o placa buna dar ma pot risca adica sa nu imi mearga placa ca e stricata sau asa ceva?

2 răspunsuri:
| GamesDaniel99 a răspuns:

Parerea mea este ca da... cele mai bune placi video, mai ales pentru gaming sunt cele de la AMD, facute special pentru jocuri. Daca te vei uita la ps4 vei vedea ca are componente AMD in el.