| robi77 a întrebat:

Ma TPU cand apare un emulator de xbox 360 sau daca a aparut dati-mi si mie siteu de unde sa-l iau?

Răspuns Câştigător
| razvanel92 a răspuns:

Emulator pentru xbox vrei ca sa poti juca jocurile lui pe PC,este decat pentru Good of War,da trebuie sa stii ca jocurile pentru console sunt facute cu difrite texturi, grafica, 3d-urile rendere sunt foarte complexe si nu merge citite si jucate pe PC,sunt intr-adevar unele da nu le poti juca ori cat ai avea tu pc-ul avion nu iti va merge, vei primii erori peste erori si nu sa merita(cum am incercat odata sa bag pe PC sa mac Mac OS linux, distributia de la Appleasa ca mi-am bulit hardul cu linux ala straight face happy. sper ca ai inteles happy

2 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Nu a aparut si nici nu cred ca va fi lansat in viitorul apropiat deoarece pc-urile nu sunt indeajuns de puternice sa suporte un astfel de emulator.

Succes!

| razvanel92 a răspuns:

Emulator pentru xbox vrei ca sa poti juca jocurile lui pe PC,este decat pentru Good of War,da trebuie sa stii ca jocurile pentru console sunt facute cu difrite texturi, grafica, 3d-urile rendere sunt foarte complexe si nu merge citite si jucate pe PC,sunt intr-adevar unele da nu le poti juca ori cat ai avea tu pc-ul avion nu iti va merge, vei primii erori peste erori si nu sa merita(cum am incercat odata sa bag pe PC sa mac Mac OS linux, distributia de la Appleasa ca mi-am bulit hardul cu linuxl ala straight face happy. sper ca ai inteles happy