| shrek589 a întrebat:

Ma voi apuca de let's play. ce video-uri cu un joc ati vrea sa pun pe youtobe dintre jocurile: prototype 1; prototype 2 dar o sal incep prin august; assassin creed brothood; assassin creed revelations; assassin creed 3 dar o sa il incep prin noiembrie sau decembrie cand va aparea. Alegeci un singur joc si scrietil ca raspuns.Cel mai rapid si numeros joc castica si il veti vedea pe youtobe.

Răspuns Câştigător
| Energyboy a răspuns:

Eu vreau sa vad prototype 2.

2 răspunsuri:
| 98Enigma a răspuns:

Eu iti sugerez Assassin's Creed deoarece romanaii nu o prea facut cu jocu asta si o saai ceva mai mult succes...La Prototype 2 deja o facut o gramada...

| shrek589 explică:

Jocul ales este prototype 2. dar il voi incepe prin august