| Andreas757 a întrebat:

Salut ziceti-mi si pie un program de facut jocuri video ca EX: Assassin Creed, Prototype

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Dar acele jocuri nu sunt facute de un singur nene intr-un garaj ci de echipe intregi de specialisti cu ani de experienta. Te poti apuca de modding la un anume joc care iti place

| Andreas757 explică:

Stiu dar ca acest video programu cum se numeste http://www.youtube.com/watch?v=O5aECl62rJM

| raikidd a răspuns (pentru Andreas757):

Cel mai probabil este un program facut de cei de la ubisoft si folosit doar de ubisoft, crezi ca developeri folosesc programe care le gasesti pe google?

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiAndrei99 a răspuns:

Cum adica de facut jocuri video? Cred ca te referi la programe cu care instalezi jocul.Cel mai bun este daemon tools.Eu am pe laptop daemon tools pro si pe pc daemon tools lite.Sunt bune amandoua si le poti lua gratis de pe net. Daca nu la asta te refereai explicami la ce.