| Shadowmaster02 a întrebat:

Mai asteapta cineva The Elder Scrolls Online? happy

6 răspunsuri:
| Baie1eL a răspuns:

Eu joc Beta tongue.De maine incepe, bineinteles o sa-l si cumpar.big grin

| Shadowmaster02 explică (pentru Baie1eL):

Stiu, si eu. Incepe la 19:00 nu? Si ai vreo idee cam cat costa?

| Baie1eL a răspuns (pentru Shadowmaster02):

Nu stiu la cat incepe laughing Nu vrei sa ne intalnim in joc? Jucam impreunabig grin

| Shadowmaster02 explică (pentru Baie1eL):

Sigur happy Eu cred ca incepe la 19:00. Nici macar nu te-ai interesat la cat incepe? laughing Sper sa fie asa. Oricum, putem sa jucam impreuna

| Baie1eL a răspuns (pentru Shadowmaster02):

Eu m-am interesat dar din ce am inteles incepe la 14:00 deoarece pentru ca fiindca ETC=UTC(cred) si la noi e UTC+2 si cum e la 12:00 dupa-amiaza la noi ar trebui sa fie la 14:00 big grin. Nu stiu daca ai inteles cv laughing

| Shadowmaster02 explică (pentru Baie1eL):

12:00 PM EST. Nu ar trebui sa fie o diferenta de 7 ore fata de noi (EET)? Poate gresesc. Oricum o sa intru si mai devreme pentru orice eventualitate. big grin