| Armi480 a întrebat:

Merge acest calculator pentru Battlefield 4 la max. settings sau nu neaparat.Macar sa mearga bine?: http://www.mediadot.ro/......cs-freedos

1 răspuns:
| Vlad5631 a răspuns:

Sincer nu prea, pentru ca are placa video integrata, nu prea ai sanse sa rulezi battlefield 4 pe un Intel hd graphics, cauta ceva cu placa video dedicata, desi eu iti recomand sa ifi cai calculator pe bucati, pentru ca daca il faci pe bucati ajungi la pretu aluia la un pc de gaming de 5 ori mai bun ca ala.