| ioniliescu921 a întrebat:

La acest calculator ce jocuri de ultima generatie merg fifa 13, battlefield 3, nfs most wanted sau gta 5 http://www.altex.ro/......2500-linux

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Calculatorul nu e asa bun in jocuri, din cauza ca are placa video integrata, mai bine ia-ti un pc care are o placa video dedicata, cum ar fi nVIDIA gt 630, gtx 650

5 răspunsuri:
| cypryan11 a răspuns:

Da o sa iti mearga, dar nu la configuratie maxima.

| bogdan324 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/sisteme-pc-garage/pc-garage/media/
asta e muuuult mai bun in jocuri, vor merge jocurile noi cam pe mediu-high:D

| Alberto97 a răspuns:

Il ai deja sau vrei sa il cumperi daca nu il ai iti recomand eu altul mai bun

| ioniliescu921 explică (pentru Alberto97):

Nu il am

| Alberto97 a răspuns (pentru ioniliescu921):

Bugetu maxim cat e? E neaparat ca calculatoru sa fie gata facut sau il vrei pe piese