| Maruskaaa a întrebat:

Merge fifa 2011 daca nu am procesor dual core si am single core?
FUNDA! catt mai multe raspunsuri

5 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Da!

| AlEx_9074 a răspuns:

O sa iti mearga sacadat

| Maruskaaa explică:

Octa47 de unde stii?

| WR104 a răspuns:

Www.rlsp11.blogspot.com, descarcati liga 1 pentru fifa 11 si poate jucam un steaua - dinamo online

| iAMVi a răspuns:

Merge de mers dar depinde cum.
Eu ma joc FIFA 11 pe un PC cu procesor single core, am dat totul la very low, debifat VSync am intrat si in setarile placii video ca sa dau totul la low si merge binisor pot spune dar la centrari si cand e mingea pe sus sacadeaza.
Depinde foarte mult ramii si placa video, daca astea doua sunt bune, s-ar putea sa joci si cu single core nu cred ca te deranjeaza o mica sacadare. big grin
Sper ca n-am dat raspunsul prea tarziu. laughing