| xyzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Merge fifa 2013 pe un procesor AMD ATHLON(tm) 64 Processor 3200+ 2.00 GHz?

3 răspunsuri:
| XtReMee a răspuns:

Nuh nai nicio sansa iti trebuie un AMD Athlon II X4 600e 2.2g CPU

| xyzzzzzzzzzzzzz explică:

Oke.Vad ca si pe fifa 2011 are lag infernal orice program sau chiar daca il dau la minim.nu e de la placa video pentru ca mie mi s-a ars procesoru si aveam unul bun si fifa 2013 mergea fara pic de lag.Imi voi lua un nou procesorbig grin

| GABARSOLON a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!