| gamemaster100 a întrebat:

BUNA TPU!
Merge FIFA 11 pe PC-ul meu?
1. 50GB ram
placa video nVIDIA geforce 9800gt 1 gb ram
directx 9.0c
windows xp sp3 version 2
procesor amd athlon
64 Processor 3200+ 2. 01GHz

4 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Da ar trebui sa iti ruleze.

Uite aici poti face testul sa vezi ce joc iti merge si care nu (doar scrii numele si dai "CAN YOU RUN IT" ---> trebuie sa ai java instalat)

http://www.systemrequirementslab.com/cyri

Bafta!

| Aktra a răspuns:

Daca ai si 256 la video da iti merge perfect.

| Raducanu_Alexandru_1905 a răspuns:

Cauta i can run it si baga fifa 11 acolo si iti zice programul[nu trebuie downloadat(i can run it)]

| gamemaster100 explică:

Multumesc tuturor. m-am uitat pe can you run it. mie imi zice ca procesorul nu este prea bun. mi-am instalat fifa 11 si cand intru in ea nu conteaza daca e la low sau la high quality pentru ca tot la fel imi merge. adica la inceput la antrenament imi merge perfect, dar in timpul oricarui meci, numai cand se misca mingea am un lag foarte mare. Ce sa fac? Credeti k este de la Windows?