| Sk1p3er a întrebat:

Merge gta 4 pe urmatoarea configuratie :
-procesor intel pentium 4 3.40 ghz
-ram 2 gb
-placa video 512mb ge force 6200
-windows xp sp3
-update la drivere ( cu exceptia placi de net)

p. s. : va rog fara system requirements sau i can run it ( am incercat gta 4 si zice ca trebuie sa schimb procesorul si placa video, am incercat fifa 11 aceeasi problema dar am fifa 11 si merge pe very high ) macar pe low

Răspuns Câştigător
| ionutzuck a răspuns:

Fratioare nu iti mai fa sperante nu prea cred ca o sa-ti mearga gta 4 pe comfiguratia aia, eu am Intel core 2 duo, 4gb ram, ati radeon 4650 1gb si abia imi merge bine... in cel mai bun caz iti merge dar foarte prost.

8 răspunsuri:
| andreiont a răspuns:

laughing nu iti merge serios

| ViLLy_4289 a răspuns:

Nu iti merge tie fifa 11 pe maxim.eu am procesor dual core de 2, 13 ghz si placa video ati radeon 4570 HD si nu imi merge nici la medium.si am si 4gb ram. poate iti merge cu lag si s-ar putea nici macar sa nu iti porneasca gta iv la ce pc ai

| Sk1p3er explică:

Vrei sa zici ca nu e bun?

| Sk1p3er explică:

Imi merge fifa 11 fara probleme frate e dat pe very high si nu sacadeaza decat unde intra kaka pentru ca trebuie cont pe easports dupa skip imi merge verihigh 1024x768

| Sk1p3er explică:

Si nu mai te da mare ca nici fifa 08 nu iti merge la ce pc ai si daca ai 4 gb ram degeaba daca nu ai placa video de 1 gb amfacut tes pe fifa romania.net si mi-a dat 92% snase sa mearga

| Sk1p3er explică:

P.s. azi am schimbat procesorul : am un quad core de 4.50 ghz acum merge?

| Sk1p3er explică:

Baieti multumesc pentru nimic am luat gta4 si cu un update la placa video merge foarte bine pe medium si nu sacadeaza decat la scenarii!
p.s.:nu am gta 4 normal este epissodes from liberty city multumesc pentru nimic!

| al3x a răspuns:

Baieti am o problema foarte ciudata... si nu mi explic asa ceva. Mi am cumparat laptop nou, configuratia lui este tongueROCESOR Intel(R) Core(TM) i5-2430M, MEMORIE RAM 4 gb, VIDEO 2 gb Nvidia GeForce GT 540M... windows 7 home premium 64bit SP1. jocul imi merge scadat la orice rezolutie l-as da. Si la ce configuratie este am impresica ca nu trebuia sa schiteze nimic, macar pe rezolutie mica daca ar merge bine. deci, daca aveti idee care treaba va rog sa mi raspundeti. happy MULTUMESC!